جلسه ماهانه مسئولان ستادهای تابعه استان به میزبانی ستاد بازسازی عتبات عالیات آسارا

جلسه ماهانه مسولان ستادهای تابعه و معاونتهای ستاد استان در مورخ ۹۷/۵/۱۵ در ساعت مقرر به میزبانی ستاد بازسازی آسارا برگزار گردید
بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی حاج آقا فعلی جانشین محترم ستاد ضمن تشکر از آقای غلامی ریاست ستاد آسارا جهت میزبانی شایسته ایشان و همکارانشان موضوعات جلسه را بیان نمودند . سپس جناب سرهنگ محمودی فرماندهی محترم اردوگاه امام باقر ( ع ) گفتند : از اینکه امروز میزبان خادمین اصلی و پیشکسوتان ستادهای استانی بقاع متبرکه هستم به خود میبالم و به احترام شما نوکران حضرت سیدالشهدا ایستاده سخن میگویم . در ادامه آقایان خیرخواهان ریاست جدید ستاد عتبات کرج، یعقوبی مسئول پشتیبانی و اعزام ستاد استان ،تندرو ستاد کمالشهر . رمضانی ستاد گرمدره ، حجت الاسلام هاشمی امور مهاجرین ، حیدرپور بازرسی و حراست ، گزارش خود را بیان نمودند . در بخش گزارش ویژه این ماه که به عملکرد معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستاد استان در سه ماهه اختصاص داده شده بود آقای رحمانی با نمایش اسلاید توضیحات مربوط به موضوعات انجام شده مانند چاپ نشریه ، طراحی سایت ستاد و صفحات مجزا برای ستادهای تابعه ، برگزاری نمایشگاه و .. را به سمع و نظر حاضرین رساندند . حاج اقای غلامی ریاست ستاد آسارا و میزبان این مراسم بعد از خیرمقدم به مدعوین گزازشی از عملکرد ستاد بازسازی آسارا در سه ماهه اول سال همچنین برپایی دو موکب در اربعین را بیان نمودند . سپس آقای شکری ریاست محترم ستاد استان ضمن تمجید از امور انجام گرفته در بخش فرهنگی و روابط عمومی به حساسیت و قوام این بخش در ستادهای تابعه جهت رسیدن به اهداف ستاد تاکید کردند ] همچنین در مورد امور جاری ستاد همانند فعال کردن توانمند سازی کارخانجات و بسیج اقشار در ستادهای تابعه ، برگزاری جشنواره نشان محبت و همکاری ستادها در معرفی خیرین ستاد و اهمیت آن ، راهکارهایی درمورد راهپیمایی بزرگ اربعین بیانات مهم و راهگشایی ایفاد نمودند . در ادامه مراسم حجت الاسلام موحد مسئول امور روحانیون روایاتی زیبا از زندگی و شهادت امام رضا ( ع ) و اتصال آن به واقعه عاشورا مجلس فوق الذکر را تحت تاثیر قرار داده و ذکر مصیبت نمودند و آقای اویسی هم با نوای گرمشان و سینه زنی خادمین ستاد فضای معنویی جلسه را دوچندان کردند .
در خاتمه مراسم نماز جماعت ظهر و عصر در محوطه باز مجموعه به امامت حاج آقا هاشمی اقامه گردید و سپس سر سفره احسان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) مسئولان و خانواده ایشان مهمان شدند .

صفحه معاونت فرهنگی و روابط عمومی

دیدن تمام مطالب در معاونت فرهنگی و روابط عمومی