پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات : نظارت صدرصدی بر نذورات مردمی/فیلم

 

☑️صحبتهای مهم حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در دیدار با مسئولین قوه قضائیه :ما نظارت صدرصدی بر نذورات مردمی را در خودمان ایجاد کردیم

🔷 هزینه‌ای که در عتبات می‌شود از محل نذورات مردمی است
رئیس محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: تمام هزینه‌های انجام شده در عتبات از نذورات مردمی است و هیچ یک از هزینه‌ها دولتی نیست
به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز مهندس پلارک در گفتگو با خبرنگاران ؛ به سخنان یک چهره هنری(سلبریتی) اشاره و اظهار کرد: ستاد بازسازی وظیفه دارد همه نذورات و هدایای مردم را سازماندهی کند تا بتواند به کمک این نذورات خدماتی را در عتبات به مردم ارائه دهد.
وی ادامه داد: یکی اهدافی که ستاد بازسازی دنبال می‌کند این است که تمام پول‌های اهدایی مردم جمع آوری شود، در حالی که این پول ها به چرخه اقتصادی کشور ما نیز وارد می شود.
وی با بیان اینکه در تمام عملیات عمرانی از نیروی انسانی ایرانی استفاده شده است، افزود: در این پروژه‌ها توانستیم از هنرهای معماری ایرانی-اسلامی که میراث عتبات است، استفاده کنیم و اجازه به استفاده شدن از هنرهای بیگانه ندهیم.
مهندس پلارک با بیان اینکه در اجرای پروژه های عمرانی هیچ یک از هزینه های انجام شده دولتی نبوده است، گفت: تمام نذروات مردمی صرف خدمات در عتبات شده است، چرا که بسیاری از طلا کاری های انجام شده در حرم امامین بزرگوار توسط نذورات مردمی بوده است.

 برای مشاهده فیلم بر روی جمله ذیل کلیک کنید 👇👇

                                     ملاحظه فیلم

 

صفحه معاونت فرهنگی و روابط عمومی

دیدن تمام مطالب در معاونت فرهنگی و روابط عمومی