تفاهم نامه همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز با اداره کل منابع طبیعی استان البرز

امروز مورخ ۲۴ مردادماه با حضور نمایندگان ستاد بازسازی البرز آقایان فعلی ( جانشین ستاد) بلاغت نیا (مدیر اداری) زینعلی ( حراست و بازرسی) قنبرپور ( روابط عمومی) در اداره کل منابع طبیعی استان و دیدار با مهندس فرضی مدیر کل محترم منابع طبیعی و آبخیز داری البرز ،حاج آقا ندرلی نماینده ولی فقیه مستقر در اداره کل همچنین خانم رضایی رئیس اداره روابط عمومی و آموزش و ترویج ،تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل منابع طبیعی و ستاد بازسازی استان منعقد گردید.


بدین ترتیب مقرر گردید نمایندگی ستاد بازسازی عتبات در اداره فوق الذکر تشکیل گردد تا در زمینه همکاری های دوجانبه علی الخصوص هدفمند کردن هدایا و نذورات کارمندان آن اداره کل و خانوده محترمشان در زمینه ی بازسازی ، مرمت و توسعه پروژه های عتبات مقدسه برابر ضوابط و مقررات قدم بردارند.

مدیرکل محترم منابع طبیعی : از تمام عزیزانی که با نیت پاک در این کار خداپسندانه که باعث خلق اثری ماندگار در استان سهیم شدند قدردانی میکنم و امید که استانی الگو و پیشگام در این حرکت باشیم .خدا را شاکرم که در زمان مدیریت اینجانب این عمل صورت گرفت تا بنده بتوانم در زمینه خدمت به سالارشهیدان امام حسین ( ع) سهمی داشته باشم و ذخیره آخرتمان گردد از خدا می خواهم نام ما رادر زمره نوکران این آستان معظم ثبت و ضبط فرماید .


حجت الاسلام ندرلی با قرائت اشعاری زیبا در منقبت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توفیق نوکری اهل بیت عصمت و طهارت را مغتنم دانستند وی یکی از تفسیر های دو آیه سوره مبارکه شمس که می فرماید: والشمس و ضحها و القمر اذا تلیها منظور از شمس امام حسین (ع) و منظور از قمر حضرت عباس(ع) می باشد که مثل ماه در پی خورشید است ایشان با ذکر این که مکتب اهل بیت بیشترین توصیه را به حفظ منابع طبیعی و محیط زیست و درختکاری کرده است گفت از جمله برکات تعامل ستاد عتبات و منابع طبیعی ، می تواند فرهنگ سازی جهت شهروندان البرز در حفظ و کاشت درختان باشد که هم مانعی جهت مقابله با ریزگردها و نیز عامل مهم کاهش آلودگی است.

حاج آقا فعلی جانشین و مسئول جذب ستاد ضمن تشکر از مدیر کل محترم و حاج آقا ندرلی نماینده محترم ولی فقیه در آن اداره بیان کرد : بدون شک این توافقات به اذن و اراده ائمه معصومین انجام می شود و این بزرگواران از بین افراد جامعه با هر مقامی عده ای را انتخاب میکنند و مدال نوکری درگاه منور و مطهرشان را به سینه ایشان میزنند . وی گفت بنده به نمایندگی از خادمین ستاد بازسازی از شما مدیر ارزشی و اهل بیتی تشکر کرده و افتخار دارم در استان و شهری سکونت دارم که مدیران مومن و متعهد چون شما حضور دارند . انشاءالله تمامی مسئولان ما سیره و روش ائمه معصومین علیهم السلام را در امور خود بکار گیرند

صفحه معاونت فرهنگی و روابط عمومی

دیدن تمام مطالب در معاونت فرهنگی و روابط عمومی