نمایشگاه نشان محبت در فردیس گشایش یافت

نمایشگاه نشان محبت در فردیس گشایش یافت

نمایشگاه نشان محبت ( با عنوان رهروان حسینی شهرستان فردیس ) با هدف تعمیم و تعمیق بخشیدن فرهنگ عاشورایی و زنده نگهداشتن شعائر اسلامی و همچنین جمع آوری کمک های مردم مؤمن و ولایتمدار جهت توسعه، مرمت و ساخت اعتاب مقدسه روز پنجشنبه ۲۲ شهریور در شهرستان فردیس گشایش یافت.
این مراسم با حضور جمعی از مسئولین محترم ، اعضای هیات مدیره اناق اصناف ،رؤسای اتحادیه ها، صنوف مختلف و عاشقان حسینی بعداز مراسم پر فیض زیارت عاشورا برگزار گردید


جناب آقای علی شهبازی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فردیس به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه با هزینه و همکاری عاشقان اهل بیت علیهم السلام و به منظور آشنایی جوانان با اباعبدالله (ع)و جمع آوری نذورات برپا گردیده و این نذورات برای تکمیل پروژه صحن عقیله بنی هاشم هزینه خواهد شد.

وی ادامه داد: در نمایشگاه نشان محبت صحنه هایی از کرامات و معجزات اهل بیت علیهم السلام از روز ظهر عاشورا تا روز اربعین و حماسه های شهدای مدافع حرم به تصویر کشیده شده است
همچنین توضیحات کاملی در مورد برپایی موکب ها در اربعین حسینی دادند .
نمایشگاه نشان محبت تا اربعین حسینی در شهرستان ۶۰۰ هزار نفری فردیس دایر است.
همه روز جمعی از مردم عاشق و هیات های حسینی به بازدید نمایشگاه می آیند. همچنین همه روزه عصرها مراسم و محافل بانوان در این مکان معنوی برگزار میگردد.
در پایان مراسم ، حاج آقا شهبازی از بانیان این عمل خیر (جناب آقای پورحسن و چندتن از بانوان ستاد) در جمع مسئولین تشکر نموده و یه جلد مفاتیح و لوح تقدیر به این عزیزان اهدا نمودند.

امید است توانسته باشیم قدمی در راه زنده نگهداشتن شعائر حسینی گذاشته باشیم .
معاونت امور فرهنگی و روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فردیس

صفحه معاونت فرهنگی و روابط عمومی

دیدن تمام مطالب در معاونت فرهنگی و روابط عمومی