نماینده بعثه مقام معظم رهبری /ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به موکب‌داران

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق با اشاره به اینکه پیاده‌روی اربعین امسال از هر سال باشکوه‌تر است، از خدمات موکب‌داران قدردانی و سلام رهبر معظم انقلاب را به آنها ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز:

حجت‌الاسلام والمسلمین نجف نجفی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق در گفت‌وگو‌ با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با بیان اینکه اربعین بزرگ‌ترین کنگره جهانی است که در دنیا نظیر ندارد، اظهار داشت: دشمنان اسلام از برپایی این عظمت عصبانی هستند. همانطور که امام‌خمینی (ره) فرمودند «راه قدس از کربلا می‌گذرد»، این حضور میلیونی زائران اربعین زمینه‌ساز همین فرمایش ایشان است.

وی با اشاره به اینکه حماسه پیاده‌روی اربعین انقدر عظیم است که هیچ‌ گروه و دولتی نمی‌تواند مدعی باشد که به تنهایی این حضور میلیونی را اداره می‌کند، افزود: این حماسه عظیم یک‌ حرکت مردمی است که خود مردم آن را اداره می‌کنند.

حجت‌الاسلام نجفی با بیان اینکه در بازدید از موکب‌ها دیدیم که خادمان و زائران با تمام مشکلات از اقتصادی یا حتی آب و‌هوایی با اخلاص به خدمت‌رسانی مشغول هستند، گفت: یقین دارم که پیاده‌روی اربعین امسال از سال‌های گذشته باشکوه‌تر خواهد بود و هیچ‌کسی اجازه نمی‌دهد که این حرکت عظیم کمرنگ شود.

نماینده مقام معظم رهبری در کربلا خاطر نشان کرد: خدمت به زائران اربعین هدیه الهی است که نصیب محبان اهل بیت (ع) شده است. خدا را شکر که پرچم امام حسین(ع) بر سر همه ما گسترده شده است.

وی ضمن مثبت ارزیابی کردن خدمات ارائه شده در موکب‌های اربعین گفت: از همه موکب‌داران تشکر وسلام مقام معظم رهبری را به آنها ابلاغ می‌کنم.

برای مشاهده کاتال تلگرامی روی لینک آبی کلیک کنید 👇
کانال تلگرامی ستاد بازساری عتبات البرز

صفحه معاونت فرهنگی و روابط عمومی

دیدن تمام مطالب در معاونت فرهنگی و روابط عمومی