بازدید تولیت حرم آقا سید محمد(ع) از کارگاه ساخت درب های این حرم در شهرستان نظرآباد

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز، تولیت حرم آقاسید محمد(ع) در سامرا و خیرین کویتی که در تقبل طلاهای مورد نیاز ساخت درب های حرم آقاسیدمحمد(ع) نقش بسزایی داشتند از کارگاه ساخت این درب ها در شهرستان نظرآباد بازدید نمودند.

حاج آقا شکری ریاست محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در این بازدید در خصوص چگونگی ساخت و بدرقه این درب ها اظهار کرد: قریب به دو سال است که ستادهای نظرآباد، کرج، ساوجبلاغ و ماهدشت در استان البرز سعادت ساخت ۶ باب از درب های حرم مطهر آقاسیدمحمد(ع) عموی بزرگوار حضرت صاحب الزمان(عج) در راستای طرح توسعه این حرم، نصیبشان شده است.

ایشان متذکر شدند اکنون در مراحل پایانی ساخت این درب ها هستیم و تا پایان ماه جاری دربها به سمت سامرا بدرقه خواهند شد.

این مسئول در خاتمه خاطرنشان کرد: باتوجه به کارگاه بسیار خوبی که در شهرستان نظرآباد داریم و همراهی و دلگرمی های ستودنی مردم شریف این شهرستان، برآن شدیم تا مجددا به ستاد مرکز در راستای مشارکت در ساخت، بازسازی و طرح توسعه حرم امامین عسگرین اعلام آمادگی نماییم و قطعا یکی از کارگاه های ساخت آنان نیز کارگاه مجهز ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان نظرآباد خواهد بود.

در ادامه حاج عباس، تولیت حرم مطهر آقاسیدمحمد(ع) ضمن بازدید از کارگاه ساخت درب های این حرم در شهرستان نظرآباد بیان کرد: درب های بسیار زیبایی که اکنون شاهد ساخته شدن آن هستیم حاصل زحمات مریدان اهل بیت(ع) در استان البرز و به ویژه شهرستان نظرآباد می باشد که حقیقتا زحمتشان برای ساخت این درب ها نشان دهنده میزان محبت و ارادت بسیار آنان است.

وی یادآور شد: به حمدالله ستاد بازسازی عتبات عالیات در کشور ایران بسیار فعال و پرتلاش می باشد و بنده نیز به پاس زحمات این عزیزان پیش از حرکت به سوی این کشور، در حرم امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) نائب الزیاره مردم عزیز جمهوری اسلامی ایران بودم.

در پایان نیز یکی از خیرین کویتی این درب ها در بازدید خود از کارگاه شهرستان نظرآباد عنوان نمود: خدمت به اهل بیت(ع) توفیقی است که خدا به عاشقان و مریدان چهارده معصوم داده است و فعالیت های ما در مقابل تلاش های ویژه جمهوری اسلامی ایران مقدار چشمگیری نبوده و در مقایسه با آنان عملکرد خاصی محسوب نمی شود چراکه هم در عراق و هم در بازدیدی که از کارگاه های ساخت این درب ها داشتم به چشم تلاش های این عزیزان را نظاره گر بودم.

صفحه معاونت فرهنگی و روابط عمومی

دیدن تمام مطالب در معاونت فرهنگی و روابط عمومی