تجلیل از نقش مردم استان البرز در بازسازی حرم مطهر علوی

رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف از نقش موثر مردم دوست‌دار اهل بیت استان البرز در بازسازی و توسعه حرم مطهر علوی تجلیل کرد

[is_logged_in]
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، علیرضا فداکار در مراسم تجلیل از خادمان و خیرین اربعین حسینی استان البرز که عصر امروز در سالن شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، اظهار داشت: آب حرم مطهر امام علی(ع) دسترنج خادمان استان البرز در زمان وضعیت جنگ نجف بود.

وی افزود: روزی که نجف رفتیم حرم حضرت علی (ع) آب لوله‌کشی هم نداشت.

رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف با بیان اینکه صدام به واسطه مشکل با زبان فارسی شعرها را از گنبد حذف کرد، بیان کرد: پروژه‌های بزرگی طی چندین سال گذشته در نجف اشرف انجام شده و بهترین کارها از کرج شروع شده و امروز استان البرز کارهای بزرگی در نجف اشرف انجام داده است.
فداکار با بیان اینکه برخی مسئولان از همه نهادها کمک می‌کنند،گفت: برخی از مسئولان شورای شهر با یک کلام و نامه می‌توانند کارهایی را انجام دهند که شاید از هرکسی بر نمی‌آید.

وی با بیان اینکه امروز به حال شهدا غبطه می‌خوریم،گفت: امروز با افتخار اعلام می‌کنیم که صحن حضرت زهرا(س) هدیه الهی برای ایرانیان بود،امروز ما به نسبت کارهایی که در عتبات انجام دادیم رضایت خداوند را به دست آورده‌ایم.

وی گفت: استان البرز توانایی و ظرفیت این را دارد و می‌تواند نجف و کربلا را به تنهایی بسازد.

صفحه معاونت فرهنگی و روابط عمومی

دیدن تمام مطالب در معاونت فرهنگی و روابط عمومی