ستاد ساوجبلاغ/ همایش بزرگ محبان اهل بیت علیهم السلام برگزار شد

همایش بزرگ محبان اهل بیت (ع)و تجلیل از خیرین و خادمین در ساوجبلاغ بر گزار شد

با حضور جمع کثیری از دوستداران اهل بیت (ع)از خیرین و خادمین اهل بیت (ع)شهرستان ساوجبلاغ تجلیل شد .
این مراسم که به همت ستاد عتبات عالیات ساوجبلاغ بر گزار شد از ۱۰۰خیر و خادم تجلیل شد .

رییس ستاد باز سازی عتبات عالیات ساوجبلاغ به ارائه گزارشی از مهمترین اقدامات این ستاد اشاره کرد و گفت ،این ستاد از سال ۸۲ راه اندازی شده  و تاکنون علاوه بر جمع آوری نذورات و هدایای مردمی توانسته رتبه خوبی را در سطح استان کسب نماید .
احسان الله حاجی پور گفت :یکی از پروژه های مهمی که ستاد باز سازی عتبات عالیات انجام داده  اتمام درب های مطهر آقا سید محمد (ع)عموی امام زمان عج می باشد که بصورت یک جفت درب ورودی حرم بود که  با طلا و نقره توسط هنرمندان ایرانی قلم زنی و مینا کاری شد .
وی گفت :هزینه این پروژه از محل نذورات مردم تامین شد که هفته گذشته طی مراسمی این درب ها تحویل مسئولین ستاد باز سازی عتبات عالیات کشور شد .
فرماندار و دبیر ستاد عتبات عالیات ساوجبلاغ از مردم ولایتمدار و دوستدار اهل بیت (ع)تشکر کرد و گفت ،رتبه ساوجبلاغ در جمع آوری نذورات رتبه اول استان البرز است .

ابوالقاسم پالیز گیر با بیان اینکه ساوجبلاغی ها در انجام امور خیر جز اولین ها هستند از خیرین مدرسه ساز گرفته تا نذورات مردمی ، این نشانه ارادت مردم عزیز ما را به ساحت والای اهل بیت (ع)مب رساند
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز گفت  :۸۵ درصد از  سهم  استان بازسازی البرز از جمع آوری نذورات محقق شده است .
حاج آقا شکری افزود :۶ درب حرم آقا سید محمد (ع)که سهم البرز بوده به عراق ارسال شد .

وی گفت ،پذیرایی ۳۷ هزار زائر اربعین سهم استان البرز بود که بخش اعظمی به عهده ساوجبلاغ بود که با استقرار موکب های مختلف عملکرد شایسته ای را ارائه داد .


در حاشیه این همایش ، تبرک پرچم مرقد امام حسین (ع)،مدحیه سرایی و اهدا لوح و قدر دانی از خیرین و وخادمین بخش پایانی این مراسم بود  .

صفحه معاونت فرهنگی و روابط عمومی

دیدن تمام مطالب در معاونت فرهنگی و روابط عمومی